Krídla

Angie a PRIATELIA

Krídla

Majú radi gospelové skupiny, ktoré Boha posúvajú medzi riadkami v kvalitnom hudobnom prevedení. Pieseň je o slobode, nádeji a viere.  

Dôveruj Bohu

Tomáš Dedič

Dôveruj Bohu

Dôveruj v Boha a on ťa vyslobodí, urob priamou svoju cestu a dúfaj v neho, upozorňuje skladba, ktorá vychádza z biblickej Knihy...

V tvojej láske rásť

Marek Malina

V tvojej láske rásť

Skladbou vyjadruje osobnú túžbu po rastúcom hlade a vášni k Bohu a po neustálej osobnej premene mysle a srdca.

Mŕtve schránky

DayLight

Mŕtve schránky

Nezáujem o druhého človeka a hľadanie uspokojenia iba v materiálnych veciach je príčinou zlého stavu dnešnej spoločnosti, hovoria Daylight.

Hľadajú

Roman Dovala

Hľadajú

Pieseň je o dôvere v Krista a opisuje momenty, keď nás ľudia nechápu a keď občas nechápeme ani sami seba, hovorí autor.

Ku Tvojim nohám

Zuzana Šelianová

Ku Tvojim nohám

Súťažná skladba hovorí, že každý z nás niečo hľadá. Ak dovolíme Bohu vojsť do nášho života, prežiari ho svojou láskou, uisťuje autorka.

Prvý dotyk

Not Us

Prvý dotyk

Posielajú veselú pieseň, lebo sú veselí. Patria k prešovskému spoločenstvu MaranaTha a nechcú zahrabať talenty, ktoré dostali.

Keď padám

Janka Glovaťáková

Keď padám

Skladala piesne pre detský a mládežnícky spevácky zbor, ktoré spievajú na omšiach v jej farnosti. Janka z Oravskej Polhory sa v hudbe...

Neostanem sám

NHM

Neostanem sám

V spoločenstve vedú chvály. Veria, že najautentickejší spôsob, ako vyjadriť niečo veľmi osobné a intenzívne smerom k Bohu, je tvoriť, spievať a...

Radosť bláznov

Kiko Balco

Radosť bláznov

Folk-popový pesničkár rád píše piesne, ktoré sú požívateľné pre všetkých - aj neveriacich. Súťažne chce Bohu poďakovať za dar bláznivej radosti.