NHM kategória skupina / zbor

Neostanem sám

V spoločenstve vedú chvály. Veria, že najautentickejší spôsob, ako vyjadriť niečo veľmi osobné a intenzívne smerom k Bohu, je tvoriť, spievať a hrať.

interpret o sebe

V našom spoločenstve vedieme chvály. Veríme, že najautentickejší spôsob, ako vyjadriť niečo veľmi osobné a intenzívne smerom k Pánu Bohu, je robiť to, čo nám je prirodzené - tvoriť, spievať a hrať.

miesto pôsobenia

Trebišov

prečo by sme mali vyhrať práve my?

Viac ako cesta k výhre je pre nás Gospeltalent príležitosťou k tomu, aby sme sa ako kapela posunuli vpred. Nemyslíme si, že sme najlepší na svete, ale budeme radi, keď nás toto celé posunie ešte ďalej.

skúsenosti s gospelovou tvorbou

Jednotlivo sme hrali s mnohými hudobníkmi a v rámci viacerých slovenských kresťanských projektov. Ako kapelu nás poznajú len u nás doma a posledný rok a pol hráme (aj) vlastné piesne.

interpret o skladbe

Mt 28:20b

kedy vznikla skladba

Jeseň 2015

text piesne

Neostanem sám, nevzdávaš to so mnou,
pevne sa ťa držím, ty ma vedieš domov.
Neostanem sám, verím, v čo si sľúbil,
že nemáš v pláne utiecť, neodchádzaš.

A nech čokoľvek robím, ty stále ma voláš svojím.
A nech kamkoľvek kráčam, si ten, čo vždy pri mne stojí.

Až do konca dní si so mnou,
viem, neostanem sám.

Chcem zahlasovať za túto pieseň

Hlasovať môžeš za jedného interpreta v každej kategórii, spolu môžeš odovzdať tri hlasy. Po odoslaní aspoň jedného hlasu budeš automaticky zaradený/á do žrebovania o hodnotné vecné ceny. Vyhrať môžeš napríklad CD, DVD-album, knihu, lístok na Festival Lumen či CampFest. Počas Veľkého finále (5. mája o 20:00 v živom rozhlasovom prenose) vyžrebujeme 20 výhercov.

Povedz o nej svojim známym

gospeltalent na igospel.sk